Když jsem se přihlásila v květnu 2014 na  WeRunPrague, potřebovala jsem si vymyslet nějaké heslo, které mně natisknou na tričko, které bylo zároveň startovním číslem.

Přemýšlela jsem a zavrhla jsem různé “vtipné” hesla typu Já fakt běžím nebo Dneska běžím, zítra ležím. Napadlo mě, že vlastně během mládnu. Moje vrstevnice seděly u televize u seriálů a některé z tehdejších seriálů neskončily ani dnes, kdy už to jsou čtyři roky.

Tak mám na tričku Nike dodnes nápis Během mládnu. A ukázalo se, že je to opravdu pravda. Na tréninky chodím s vrstevníky svých dětí, někteří by teoretici mohli být mými vnuky. Samozřejmě myslím věkem.

Ani zdaleka jim většinou nestačím, ale na dráze na Palačáku si to vždy přizpůsobím a odcházím nabitá energií. Chci “mládnout” i dál, tak s během určitě ještě nekončím a sednout si k televizi se nechystám.

PS.

Na WeRunPrague jsem se tehdy fakt těšila, ale srpnový pád na kole mně běžet nedovolil. Nemohla jsem tam jet ani jako divák a fanoušek mé dcery a jejího tehdy přítele. No a žádný další ročník už nebyl. Stejně jako skončil Nike běžecký klub v Brně. Takže mně zbylo jen to tričko, ale mám ho ráda.