MŮJ KONDIČNÍ, BĚŽECKÝ A OSOBNÍ TRENÉR
Podle abecedy můj třetí trenér předvánočního vzpomínání.
Kdysi v dávnověku jsem jako vánoční dárek dostala od syna hodiny s osobním trenérem. Ivanka vybrala Vlastíka.Je to dárek, který asi nejvíce ovlivnil můj život. Za pár let udělal z workoholika sportovního závisláka, který den, kdy necvičí nebo neběží, považuje za tak trochu promarněný. A práci stihnu v pohodě taky.

TRX Core, Bosu interval, Zdravá záda, Rýsujeme břicho, Pump FX, tréninky na Palačáku a na Sokole, osobní tréninky v posilovně, Komárově i na dráze …. to všechno jsem v roce 2016 absolvovala s Vlastimil Lysak a možná jsem na něco i zapomněla.

Vlastík je totiž neskutečný motivátor a inspirátor. S ním není žádné cvičení ani pohyb těžké a ENDORFÍNY JEN LÍTAJÍ.
Těším se na Vlastíkovo “to dáš” v roce 2017 a všechny tréninky a kilometry. Také na to, že si prostě ten osobák z prvního půlmaratonu v Miláně, jak jinak než s Vlastíkem, zlepším. Chci si ho zlepšit.Trenére, musíš být přísný.

Nevím, jestli někdy vyběhnu na Lysou jako Vlastík. V koutku duše přiznávám, že bych chtěla a už o tom uvažuji. Tak už začni asi Vlastíku plánovat termín pro LLTT – Lysákův likvidační tréninkový team a tréninkovou skupinu fKlidu.

#TrenéreDěkuji
#KaždýPotřebujeTrenéra
#fKlidu
#LLTT

Trénink je dobrý, když se na jeho konci člověk už těší na další.