Koučovací přístup a styl

Koučování je pro mě partnerství a tvůrčí dialog s klientem. Vycházím z modelu GROW Johna Whitmora a můj přístup je orientovaný na řešení. Nebudeme hledat chyby v minulosti. Budeme se spolu dívat do budoucnosti a hledat potenciál a inspiraci. Věřím ve Vaše schopnosti a také tomu, že Vy sami uděláte následně ta nejlepší rozhodnutí a kroky.

 

Co mám za sebou

Podnikat jsem začala na mateřské s dcerou, která se narodila ještě před revolucí. Takže už je to opravdu dávno. Myslela jsem to vážně, tak jsem si již v roce 2002 zažádala o ochrannou známku Business Link, protože jsem cítila, že to je to nejlepší jméno a značka pro práci. V roce 2004 jsme se společníkem založili Business Link, s.r.o.
Po pár letech vše fungovalo jak má a našla jsem si čas a energii na podporování mladých začínajících firem, startupů. Vrhla jsem se do toho s energií a elánem, až jsem se nakonec stala spolumajitelkou firmy na mobilní aplikace LWi, s.r.o. a startupu Snídaně, s.r.o., který uspěl v televizním pořadu Den D. Jestli znáte nějaké vtipy o ajťácích, tak věřte, že je to slabý odvar ve srovnání s realitou. O to raději na ty příhody vzpomínám.
V prostorách Business Link, s.r.o. se scházeli Business Heroes. Každý měsíc jsme diskutovali o podnikání. Rozebírali jsme brože ve tvaru jelenů, polštáře s výrobními čísly, ale také nezávislou taxislužbu, mobilní aplikace, vzdálenou počítačovou podporu. Vlastně z toho logicky vyplynulo, že Business Link, s.r.o. dostal dotaci na podporu rozvoje startupů. Tak jsme mohli poskytovat startupům elearningové kurzy, koučování a mentoring, mohli využívat místa v coworkingu.
Radím tedy na základě zkušeností s tréningy pro zaměstnance velkých korporací, ale také z vlastních zkušeností.

Z čeho vycházím a v co věřím

  • Pozitivní vize je základem pro pozitivní akce, kroky a činy.
  • Nelze nekomunikovat.
  • Lidský potenciál je nevyčerpatelný.
  • Život je plný změn. Změny jsou nevyhnutelné.
  • Osobní růst a rozvoj
  • Převzetí odpovědnosti za sebe sama a výsledky
  • Cíle jsou dosažitelné, když budu chtít
  • Slušnost, respekt, otevřenost, bezúhonnost
  • Když to jde, pomohu. Jsem trasérkou nevidomých a učím se dívat na svět jejich očima Nevidím a běhám (podívejte se na fotky a akce zde)