Koučovací přístup a styl

Co mám za sebou

Podnikat jsem začala na mateřské s dcerou, která se narodila ještě před revolucí. Takže už je to opravdu dávno. Myslela jsem to vážně, tak jsem si již v roce 2002 zažádala o ochrannou známku Business Link, protože jsem cítila, že to je to nejlepší jméno a značka pro práci. V roce 2004 jsme se společníkem založili Business Link, s.r.o. Na konci roku 2019 byla firma na základě dlouhého mnohaměsíčního jednání přejmenována na BL Flow, s.r.o. Stala jsem se z donucení expertem na ochranné známky. Národní i evropské.

Po pár letech, kdy ve firmě Business link, s.r.o. vše fungovalo jak má, jsem našla jsem si čas a energii na podporování mladých začínajících firem, startupů.

Vrhla jsem se do toho s energií a elánem, až jsem se 25. 1. 2011  stala spolumajitelkou firmy na mobilní aplikace LWi, s.r.o. Jestli znáte nějaké vtipy o ajťácích, tak věřte, že je to slabý odvar ve srovnání s realitou. Za šest let jsem měla dost času to poznat. O to raději na ty příhody vzpomínám.

V prostorách Business Link, s.r.o. se scházeli Business Heroes. Každý měsíc jsme diskutovali o podnikání. Rozebírali jsme brože ve tvaru jelenů, polštáře s výrobními čísly, ale také nezávislou taxislužbu, mobilní aplikace, vzdálenou počítačovou podporu. Vlastně z toho logicky vyplynulo, že Business Link, s.r.o. dostal dotaci na podporu rozvoje startupů. Tak jsme mohli poskytovat startupům elearningové kurzy, koučování a mentoring, mohli využívat místa v coworkingu.

Čtyři roky jsem byla spolumajitelkou startupu Snídaně Snídaně, s.r.o., který uspěl v televizním pořadu Den D.
Stavím tedy na základě zkušeností s tréningy a rozvojem zaměstnanců  velkých korporací, ale také z vlastních zkušeností se startupy.

Z čeho vycházím a v co věřím

Koučování je pro mě partnerství a tvůrčí dialog s klientem. Vycházím z modelu GROW Johna Whitmora. Můj přístup je orientovaný na řešení. Nebudeme hledat chyby v minulosti. Budeme se spolu dívat do budoucnosti a hledat potenciál a inspiraci. Věřím ve Vaše schopnosti a také tomu, že Vy sami uděláte následně ta nejlepší rozhodnutí a kroky.

  • Pozitivní vize je základem pro pozitivní akce, kroky a činy.
  • Nelze nekomunikovat.
  • Lidský potenciál je nevyčerpatelný.
  • Život je plný změn. Změny jsou nevyhnutelné.
  • Osobní růst a rozvoj
  • Převzetí odpovědnosti za sebe sama a výsledky
  • Cíle jsou dosažitelné, když budu chtít
  • Slušnost, respekt, otevřenost, bezúhonnost
  • Když to jde, pomohu. Jsem trasérkou nevidomých a učím se dívat na svět jejich očima Nevidím a běhám (podívejte se na fotky a akce zde)