Koučovací přístup a styl

Koučování je pro mě partnerství a tvůrčí dialog s klientem. Vycházím z modelu GROW Johna Whitmora a můj přístup je orientovaný na řešení. Nebudeme hledat chyby v minulosti. Budeme se spolu dívat do budoucnosti a hledat potenciál a inspiraci. Věřím ve Vaše schopnosti a také tomu, že Vy sami uděláte následně ta nejlepší rozhodnutí a kroky.

 

[testimonials][testimonial author=”Mgr. Monika Marečková” job=”Lektorka angličtiny, Libochovany”]Musím se přiznat, že mě k Tobě něco táhne, nedokážu to popsat. Je to čistě iracionalní. Čiší mi z tebe jakási moudrost a ja prostě miluju lidi, od kterých se můžu učit, protože z nich vytékají kýble moudrosti a životní zkušenosti. Takových lidí je jako šafránu a tak jsem moc vděčná, že jsi mi přišla do života.[/testimonial] [testimonial author=”Ing. Václav Hodek” job=”CEO LWi s.r.o.”] Koučování a mentoring posunuje naši firmu tak, že se nám daří naplňovat naše poslání: “Krásné a chytré aplikace i pro obyčejné lidi”. Máme spokojené zákazníky a výsledky. Pořád se rozvíjíme.  Co více dodat. [/testimonial][testimonial author=”Petra” job=”Manažerka”] Má schopnost klást jednoduché a přitom důležité otázky, které mě pomohly vidět situaci úplně jinak. [/testimonial][testimonial author=”Pavel” job=”Majitel firmy”]Otevřenost, schopnost naslouchat, vytvořit uvolněnou tvůrčí atmosféru, vcítit se a pomoc při nalézání vlastních myšlenek, které byly skryté. To jsou hlavní silné stránky, které jsem vnímala. Z problémů, které mě dlouhodobě trápily, byla příležitost objevit nové obzory a cesty. Z každého koučinku jsem odcházel pozitivně naladěn, plný energie a chuti pustit se do práce podle kroků, které jsem si na konci každého koučinku vytvořil. [/testimonial][/testimonials]
 
11856538_10207784634994181_2492575124867797244_o

 

Z čeho vycházím a v co věřím

  • Pozitivní vize je základem pro pozitivní akce, kroky a činy.
  • Nelze nekomunikovat.
  • Lidský potenciál je nevyčerpatelný.
  • Život je plný změn. Změny jsou nevyhnutelné.
  • Osobní růst a rozvoj
  • Převzetí odpovědnosti za sebe sama a výsledky
  • Cíle jsou dosažitelné, když budu chtít
  • Slušnost, respekt, otevřenost, bezúhonnost
  • Když to jde, pomohu. Jsem trasérkou nevidomých a učím se dívat na svět jejich očima Nevidím a běhám (podívejte se na fotky a akce  zde)