Slavili jsme narozeniny

51330603_10211482372929767_6288298842555154432_nNěkdo by mohl říct, že mám štěstí, protože chuť na sladkosti, zákusky a čokoládu téměř neznám. Chuť mlsat mám zcela výjimečně. Přesto jsem se rozplývala nad dortem z obrázku.

Jsou totiž chvíle, kdy se i zarputilí vyznavači slaných dobrot s chutí cpou dortem. A ta chvíle nastala teď  ve středu 6. února. Slavili jsme totiž první narozeniny Františka. Byly to jeho už druhé první narozeniny. Před rokem měl velmi těžkou autonehodu. Kdyby mně někdo tehdy řekl, že budeme spolu chodit plavat a do posilovny, že bude znovu trénovat na kole, i když se třemi kolečky, budu tomu věřit jen velmi málo.

Proto jsem se i já cpala čokoládou a dortem. Neskutečně skvělým dortem, kde se snoubila estetika s chutí. Pekla ho Katka, kdo jiný. Když to byly první narozeniny, byl to samozřejmě dětský dort s čokoládami všeho druhu, lahodnou čokoládovou polevou, jahodami a krémem s chutí oříšků a čokolády. Musím se přiznat, že když jsem viděla, co všechno a jaké dobroty na oslavu narozenin připravila, byla jsem dojatá. Jsem totiž v takových chvílích plačka. Nejsem znalcem čokoládových dobrot a nevím tedy, kdo vyrábí hrocha, který tam také zdobil dort. Jenom tak ležel, jako před rokem pacient , za kterým jsme chodili každý den na ORIM. Je skvělé, že už o tom můžeme i takto trošku vtipkovat.

Mistr České republiky v olympijském triatlonu z roku 2017 je bojovník a na tu olympiádu to fakt jednou dotáhne. ještě větší bojovnice je jeho přítelkyně Katka. Od prvního dne po nehodě za ním nezdolně a neúprosně stojí a podporuje ho. Jsem si jistá, že oči pak stejně otevřel jenom kvůli ní a také jí už nejednou poděkoval.

Jsem ráda, že jsem ten rok mohla být s nimi a prožívat každý další krůček. Bylo to v podstatě pro mě lehké rozhodování. Když s někým jste v dobrých časech, kdy vyhrává závody a stal se českým šampionem, zůstanete s ním i v časech zlých. Jestli se vrátíme ke koučinku nevím, ale Fano, makáme dál a kraula se jednou s tebou ještě naučím..