15726218_10211946904208310_8221589087890378744_nPro rok 2017 jsem si stejně jako dřív nedala žádné předsevzetí. Neslibovala jsem sama sobě nic, ale opět jsem se na přelomu roku trochu zasnila a místo předsevzetí jsem oprášila své staré seznamy 25 věcí, které mě udělají šťastnější..
Třeba vás můj seznam bude inspirovat a vytvoříte si svůj.
 

 1. Budu si vydělávat tím, co mě opravdu baví.
 2. Přestanu řešit to, co stejně nemohu změnit.
 3. Nechám se inspirovat zajímavými lidmi, které potkávám při práci, na závodech a vůbec.
 4. Najdu si čas na blízké a setkávání s lidmi, které mám opravdu ráda. Jen tak.
 5. Budu se těšit z každého hezkého okamžiku, který prožiji se svojí rodinou a už teď se nesmírně těším na nového člena naší rodiny,který nám na jaře přibude.
 6. Nenechám si vzít čas pro systematický trénink. Náročný ale doplněný o regeneraci. Budu fit pod vedením mých úžasných trenérů.
 7. Vyberu si stejně jako v předchozích letech závody, které mě přináší radost. K Runtouru a Běžíme na hrad s nevidomými a svým malým a krásným závodům jako je Kuřimská běžecká liga, Vyškovská tour a Běhu Kamenkou si vyberu nějaké závody v přírodě. Už je mám stejně skoro vybrané a určitě nebude jeden.
 8. Zaběhnu si dva až tři půlmaratony.
 9. Budu se stále znovu snažit inspirovat a motivovat lidi kolem sebe. Nikdy není pozdě začít jinak, nesedět u televize a stěžovat si.
 10. Nebudu se stýkat s negativními lidmi a lidmi, kteří mě svým chováním berou energii.
 11. Vím, že mám štěstí, že jsem obklopena lidmi o generaci i více mladšími a budu užívat si toho, že s nimi mohu sportovat a trávit volný čas. Budu se od nich učit vidět svět jejich mladýma očima.
 12. Nasadím si ještě přísnější informační dietu. Zprávy o korupci a politice na kterékoliv jakékoliv stanici mě neobohatí a nepotěší.
 13. Udělám si čas na cestování. Navštívím alespoň tři nová místa, kde jsem nikdy nebyla.
 14. Vrátím se na některá místa, kde jsem byla nadšená a kde se mi moc líbilo.
 15. Budu pomáhat a podporovat lidi kolem mě, ale jen ty, kteří o to skutečně stojí. Budu popostrkovat lidi, kteří o to stojí a které mám ráda k tomu, aby vyrazili za svými sny.
 16. Budu spolupracovat pouze s lidmi, které uznávám nejen profesně ale také lidsky a ještě více budu sázet na intuici při výběru lidí se kterými spolupracuji a trávím čas.
 17. Vymyslím dva nové projekty, které mě budou bavit a budou užitečné. Jeden bude určitě spojený s výživou.
 18. Vyberu si a přihlásím se do dlouhodobějšího kurzu spíše rekvalifikace v oblasti zdravého životního stylu
 19. Budu si všímat hezkých věcí a míst a třeba si je budu i fotit a udělám si čas na zdokonalení svých dovedností ve zpracování fotografií a počítačových úpravách.
 20. Užiju si pár inspirativních dnů s mojí bývalou mentorkou a dnes již kamarádkou Evou Wikner Grahnstrom.
 21. Užiju si ze Sklepa do sklepa 2017
 22. Nebudu přemýšlet nad tím, proč jdou lidi spinning a pak jedou bez zátěže a přestanu se divit tomu, že některé osamělé slečny předstírají, že si nepamatují nastavení kola, aby mohly přivolat trenéra.
 23. Budu se učit odpouštět a zapomínat, co bych raději zapomenout měla. Když se srazím s „blbcem“, nebudu si myslet, že ho změním. Nebudu si ho všímat.
 24. Jsem smířená s tím, že v byznyse i životě mohu narazit na křiváka a nepoctivce. Pokud se to stane, nebudu se tím trápit.
 25. Nebudu řešit, že si nemám co říct se svými vrstevnicemi, které znají každý televizní seriál a myslí si o mně, že jsem divná.